Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Кава мелена Gemini Medium бархатна 100 г (4820156431307)

Кава мелена Gemini Medium бархатна 100 г (4820156431307)

Кава мелена Gemini Medium бархатна 100 г (4820156431307)

 

Gemini - це ідеальна кава, створена в Україні за італійськими вимогами і стандартами. Суворий контроль якості, який ведеться від збору зерна для чашки готової кави, гарантує ні з чим не зрівняний смак і густий аромат. Спосіб купажу і обсмажування зерен розроблений кращими італійськими фахівцями.

Решта виробництва знаходиться в Україні. Таким чином кава надходить на полиці магазинів свіжою і відносно не дорогою. Ця кава створюється тільки з високоякісної сировини, зерна відбираються вручну і ретельно обробляються. Для приготування кави використовується повільне обсмажування, це дозволяє залишити зернам найцінніші якості і досягти максимального смакового балансу.


Кава Gemini припаде до смаку навіть самому вимогливому гурману, густий смак і насичений аромат не залишать байдужим навіть тих, хто від кави не в захваті. З чашкою кави Gemini навіть найпохмуріший ранок перетвориться в бадьорий. Ця кава відмінно підходить для приготування таких кавових напоїв як капучино або латте, так як її насичений смак не зіпсується додаванням вершків або молока. Кава Gemini абсолютно точно припаде до смаку всій родині.

Кава Gemini Medium оксамитова - тонкий смак арабіки з легкою кислинкою і яскравими винно-ягідними тонами.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!