Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Домкрат гідравлічний пляшковий, 2 т, h підйому 181–345 мм STELS

Домкрат гідравлічний пляшковий, 2 т, h підйому 181–345 мм STELS

Гідравлічний домкрат STELS з клапаном безпеки призначений для підйому вантажу масою до 2 тонн. Домкрат є незамінним інструментом в автосервісі, часто використовується при проведенні ремонтно-будівельних робіт. Мінімальна висота підхоплення домкрата STELS становить 18,1 см (низький підхоплення). Максимальна висота, на яку домкрат може підняти вантаж, складає 34,5 см. Цією висоти достатньо для установки жорсткої опори під піднятий вантаж і проведення ремонтних робіт. Клапан безпеки запобігає підйом вантажу, маса якого перевищує масу заявлену виробником.

Також домкрат оснащений магнітним збирачем, що виключає наявність стружки в олії циліндра, що значно скорочує ризик поломки домкрата.

УВАГА! Домкрат не призначений для тривалого підтримування вантажу у висячому положенні або для його переміщення.

Перед підйомом переконайтеся, що вантаж розподілено рівномірно по центру опорної поверхні домкрата. Маса вантажу, що піднімається не повинна перевищувати масу, зазначену виробником.

Домкрат під час роботи повинен бути встановлений на горизонтальній рівній і твердій поверхні. Після підняття вантажу необхідно використовувати спеціальні стійки-підставки для його підтримування.

Забороняється проводити будь-якого виду роботи під піднятим вантажем при відсутності підтримуючих його підставок. Перед початком роботи ознайомтеся з інструкцією по експлуатації виробу.

Вказана позиція доставляється при умові повної передплати на розрахунковий рахунок.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!